Obiady

 

Szanowni Państwo,

 

Od września 2023 wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona. Pierwsze posiłki będą wydawane od 11.09.2023.

 

Rejestracja jest możliwa na naszej stronie internetowej:

 

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

 

Na ten stronie należy wybrać kolejno Województwo: Śląskie, Miasto: Katowice, Miejsce dostaw posiłków: Szkoła Podstawowa nr 35 w ZSP nr 14 w Katowicach

 

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

 

jak się zarejestrować:

https://youtu.be/mVUF8pUVsQ

 

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://bit.ly/2J7o0xz

 

Nasz system działa na zasadzie przedpłat. W naszej placówce debet wynosi 90,00 zł.Dzięki debetowi można złożyć zamówienie do kwoty 90,00 zł. Debetu nie widać po zalogowaniu. Stan konta wynosi 0zł i dopiero po złożeniu zamówienia zobaczysz np. -20zł. Debet trzeba spłacić w określonym czasie, inaczej aplikacja nie pozwoli złożyć zamówienia. Wpłaty za posiłki należy dokonywać do 28 poprzedzającego miesiąca.

 

 W przypadku wystąpienia zaległości lub nadpłat za poprzedni rok szkolny, kwoty te będą wprowadzane do salda rozliczenia każdego dziecka i uwzględniane w kwocie do zapłaty.

 

Zasady zamawiania i odwoływania obiadów zostały opisane w regulaminie dostępnym przy rejestracji lub po zalogowaniu w zakładce pomoc.

 

Obecnie dostępna jest płatność przelewem na konto podane w systemie. Płatności online zostaną uruchomione w późniejszym terminie.

 

Prosimy o dokonywanie wpłat na każde dziecko osobno, jeśli na koncie jest więcej niż jedno, z odpowiednim tytułem przelewu podanym w aplikacji po wybraniu rozliczeń na dane dziecko.

 

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

  Jak to zrobić:

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką  

 

  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”

 

  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

 

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

 

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do intendenta poprzez zakładkę „Pomoc”.

 

Koszt obiadu wynosi 4,00 zł

Regulamin 

 

Pozdrawiamy

Zespół zamowposilek.pl

 

Jadłospis dostępny jest w systemie zamowposilek.pl

Regulamin stołówki

 

 

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 35
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Adeli Korczyńskiej
ul. Zielonogórska 23
40-710 Katowice
tel. 32 252-62-92,   e-mail: sp35@interia.eu
Znajdź nas MAPA

Ważne linki

 Prosto do naszej strony poprzez QRcode:
 

© 2023 SP 35.