MIASTO KATOWICE WŁĄCZA SIĘ SZEROKO W AKCJĘ POMOCY

Drodzy Rodzice

Nasza szkoła włącza się w akcję pomocy dla Ukrainy organizowaną przez Miasto Katowice. W szkole uruchomiony został punkt (szatnia szkolna) gdzie można zostawić rzeczy dla osób potrzebujących z Ukrainy.
Oto szczegóły:
1. Zbiórka będzie trwać do piątku 4 marca we wszystkich szkołach podstawowych, ponadpodstawowych i Pałacu Młodzieży. O ewentualnych decyzjach dotyczących jej przedłużenia będziecie Państwo informowani na bieżąco.
2. Zbiórka będzie trwała od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 19.00.
3. Szkoła przyjmuje rzeczy zgodnie z dostępnym poniżej wykazem (pobierz ). Następnie zostaną one posegregowane, spakowane i przekazane do miejsca zbiórki centralnej w Katowicach.

Szkoła dziękuje za Wasze wsparcie i życzy dużo nadziei i optymizmu w tych trudnych dla nas wszystkich dniach.

INFORMACJA PRASOWA

WYKAZ RZECZY DLA OSÓB POTRZEBUJĄCYCH

Znajdź nas MAPA

Prosto do naszej strony poprzez QRcode:

© 2022 SP 35.